banner154

Sibel Can son sözünü söyledi

Sibel Can, Mutlu Kaya'yla İlgili Son Sözünü Söyledi

Sibel Can son sözünü söyledi

Saldırıya uğrayan Mutlu Kaya'nın kendisine yardım etmediği iddiasıyla "Ondan nefret ediyorum" dediği Sibel Can, konu hakkında daha fazla konuşmak istemediği söyledi.

Etiler'de gittiği kuaför çıkışı görüntülenen Sibel Can, son dönemde gündeme bomba gibi düşen Mutlu Kaya'nın söyledikleriyle ilgili son sözünü söyledi.

YALNIZ BIRAKTIĞINI SÖYLEDİ

Kıskanç eski nişanlısının saldırısına uğrayan Mutlu Kaya'nın "ondan nefret ediyorum" söylemi yüzünden magazin gündemine bomba gibi düşen Sibel Can Etiler'de kuaför çıkışı görüntülendi. Yarışma programında keşfettiği Mutlu Kaya'nın silahlı saldırıya uğramasının ardından yardım edeceğini söyleyen Sibel Can bu sözünde durmayarak Mutlu Kaya'yı yalnız bıraktığı iddia edilmişti.

"GEREKLİ AÇIKLAMAYI YAPTIM"

Sibel Can bu konu hakkında gerekli açıklamayı yaptığını ve daha fala konuşmak istemediği söyledi. Önümüzdeki günlerde söz ve bestesinin Tarkan'a ait olduğu yeni bir single ile sevenlerinin karşısına çıkacağını söyleyen Sibel Can, klip çekimleri için de çalışmalara başladığını söyledi. Klibinde, Engincan ve Melisa'nın oynamak istemediğini de söyleyen Can, görüşmelerin yapıldığını ve kimin oynayacağının netleşmediğini de ekledi.

Kaynak: haberler

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2015, 11:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner232