banner154
banner235

Papazın kızı : Tanrının verdiği vücudu göstermekten çekinmem

Arjantin'de yoksul bir mahallede bir papazın kızı olarak dünyaya gelen 23 yaşındaki model Lucia Rubio, Playboy dergisinin kapak kızı oldu.

Papazın kızı : Tanrının verdiği vücudu göstermekten çekinmem
banner255
Papazın Kızı: Tanrının Verdiği Vücudu Göstermekten Neden Çekineyim?
Arjantin'in Córdoba kentindeki yoksul bir mahallede bir papazın kızı olarak dünyaya gelen 23 yaşındaki model Lucia Rubio, Playboy dergisinin kapak kızı oldu. Rubio, babasına da "Tanrının verdiği vücudu göstermekten neden çekineyim?" açıklaması yaptığını duyurdu.

KAPAK KIZI OLDU

Sputnik'in haberine göre Bir papazın kızı olarak dünyaya gelen Lucia Rubio'nun hayatı, Córdoba'da bir modellik ajansındaki seçmelerde fark edildikten sonra değişti. Jorge Zonzini'nin fark ettiği ve menajerliğini yaptığı Rubio, ülkesinin birçok yerinde defilelerde ve televizyon kanallarında boy gösterdi.

''NEDEN ÇEKİNEYİM?''

23 yaşındaki Rubio, ünlü erkek dergisi Playboy ve İspanyolca yayın yapan Interviu dergisinde de kapak kızı oldu. Rubio böylece aynı anda iki dünyaca ünlü derginin kapağında yer alan ilk Arjantinli model olma başarısını elde etti. Rubio, papaz babasına erkek dergilerinde kapak kızı olacağını nasıl açıkladığı konusuyla ilgili de şunları söyledi: "Kapak kızı olmamla ilgili ona 'Tanrı bana böyle bir vücut verdiyse, onu göstermekten neden çekineyim?' dedim." Kaynak: Haberler
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner219

banner140

banner254

banner234

banner256

banner259

banner257

banner232