banner154
banner235

Olay filmin devamı çekiliyor! Hülya Avşar'a büyük şok

Hülya Avşar 'Berlin in Berlin' filminde babaanneyi canlandıracak.

Olay filmin devamı çekiliyor! Hülya Avşar'a büyük şok
banner255

'Berlin in Berlin' filminin devamı çekiliyor. Filmdeki sahneleri ile olay olan Hülya Avşar, yeni sinema filminde de yer alacak. Avşar bu kez babaanneyi canlandıracak.
 
 
Yönetmenliğini Sinan Çetin'in üstlendiği doksanlı yıllarda çok konuşulan 'Berlin in Berlin' filminin devamı geliyor. Vizyona girdiği dönemde büyük ses getiren filmde çok konuşulan Hülya Avşar, bu kez babaanneyi oynayacak.

UZUN SÜRE SONRA SETLERDE
 
Sinemaya ara veren Sinan Çetin ise tekrar yönetmen koltuğuna oturacak. İlerleyen yaşına rağmen güzelliğinden bir şey kaybetmeyen Avşar kızı, çekimler süresince de Amereka'ya seyahat edecek. New York da çekimleri yapılacak filminin adı da 'New York in New York' olduğu gelen bilgiler arasında.
 
İLK İSİM HÜLYA AVŞAR
 
Oyuncu kadrosunda ilk netleşen isim Hülya Avşar olurken filmde babaanneyi canlandıracağı kesinleşti. Uzun yıllardır ekranlardan hayatımızın içine giren 53 yaşındaki Avşar'ın artık babaanne rollerine hayat vermesi ise alışık olunmayan bir durum. Renkli kişiliği ile hemen herkesin beğenisini kazanan Avşar'ın iddialı bir rolle tekrar beyaz perdeye gelmesi heyecan uyandırdı. Filmde ki diğer oyuncular içinde Sinan Çetin'in geniş bir araştırma yaparak kadroyu netleştirmeye çalıştığı öğrenildi.
Haberler

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner219

banner140

banner234

banner227

banner256

banner259

banner232

banner257