banner154
banner235

Mide Kanaması Geçiren Ahu Tuğba Hastaneye Kaldırıldı

Bir döneme damga vuran isimlerin başında gelen Ahu Tuğba, geçirdiği mide kanaması sonrası arkadaşları tarafından hastaneye kaldırıldı.

Mide Kanaması Geçiren Ahu Tuğba Hastaneye Kaldırıldı
banner255

Amerika'nın Miami şehrinden Türkiye'ye döndükten sonra bir süredir Bodrum'da istirahat eden Ahu Tuğba'nın üzüntüden mide kanaması geçirdiği öğrenildi.

"ŞANSSIZLIKLAR YAKAMI BIRAKMIYOR"

Magazinsortie.com 'a konuşan Ahu Tuğba, "Bu aralar şansızlıklar yakamı bırakmıyor. Ben Amerika'dan dönünce kızım kaza yapmış. Araba kullanılamaz halde, Allah'tan Anjelik'te bir şey yok" dedi.

"ÖBÜR TARAFA GİTTİM GELDİM"

Kızının Florida eyaletinde olduğunu ve Haiti'yi vuran Matthew Kasırgası'nın Amerika'nın güney sahillerine ulaşması üzerine yaşadığı stresin daha da arttığını söyleyen Tuğba, "Üzüntüden Bodrum'da mide kanaması geçirdim. Ağzımdan kanlar geldi. Yaşadığım iki günü hiç hatırlamıyorum. Sanırsın ki öbür tarafa gittim geldim. Başka rahatsızlığım da var, tetkikler devam ediyor. Cuma günü sonuçlar belli olur" şeklinde konuştu.

ARKADAŞLARI HASTANEYE KALDIRDI

Ahu Tuğba, arkadaşları tarafından Bodrum'da özel bir hastaneye kaldırıldığını, Bodrum Devlet Hastanesi'nde tam teşekküllü bir kontrolden geçeceğini söyledi. Kaynak: Haberler

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner219

banner140

banner254

banner234

banner256

banner259

banner257

banner232

web tasarım