banner154
banner235

İdo Tatlıses ile Banu Parlak aşk mı yaşıyor?

Arabasının içerisinde şarkılara playback yaparak video çeken ve farklı bir tarz oluşturan Instagram fenomeni Banu Parlak, Kanal D ekranlarında yayınlanan Renkli Sayfalar programına konuk oldu.

İdo Tatlıses ile Banu Parlak aşk mı yaşıyor?
banner255
İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses'le olan samimiyetiyle de bilinen Parlak, 'İdo ile çok yakışıyorsunuz?' sorusuna ise, 'İdo'yu çok seviyorum. Aramızda bir uyum var, elektriğimiz tuttu. Hayırlısı olsun inşallah' dedi.

Sanatçılardan peki teklif geliyor mu sana, şu şarkıyı yorumlar mısın diye?

Aslında Kimyagerim. Bazı sanatçılardan teklif alıyorum. Örnek veriyorum sizin var 300 bin takipçiniz, benim var 700 bin takipçim. O yüzden beni tercih etme sebepleri oluyor. Sadece işim bu değil benim asıl işim kimyagerlik. Bir gün bu biter diye korkum da yok.
2 AYDIR BU İŞİN İÇİNDEYİM

2 aydır bu işi yapıyorum. Çok bir şey kazanmadım daha. Kerimcan Durmaz'ın ayda yüzlerce kazanıyor diyorlar ona da inanmıyorum.


Bugün de bir arkadaşının albüm lansmanında bir araya geleceklerini söyleyen Banu Parlak canlı yayında Murat Boz'un 'Adını Bilen Yazsın' şarkısını da yine kendine has jest ve mimik hareketleriyle yorumladı.
Kaynak: mynet
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner219

banner140

banner254

banner234

banner256

banner259

banner257

banner232