banner154
banner235

Hülya Avşar'dan Kızı Zehra'nın Sigara İçtiği Görüntüye İlk Yorum

Sigara içerken objektiflere yansıyan Zehra Çilingiroğlu'nun görüntüleri hakkında konuşan Hülya Avşar, "Zaten sigaradan nefret ediyorum, bir de benim kızım içiyor, inanamıyorum" dedi.

Hülya Avşar'dan Kızı Zehra'nın Sigara İçtiği Görüntüye İlk Yorum
banner255

Kaya Çilingiroğlu ile Hülya Avşar'ın kızları Zehra, kendisine yapılan uyarılara kulak asmadı. Arkadaşlarıyla eğlenmeye çıkan Zehra Çilingiroğlu, önceki gün peş peşe sigara içerken objektiflere yansıdı.

HÜLYA AVŞAR'DAN İLK TEPKİ GELDİ
 
Zehra'nın bu kötü alışkanlığına babasının ve annesinin ne diyeceği merak konusuydu. Hürriyet'ten Cengiz Semercioğlu'na konuşan Hülya Avşar'dan bu karelere ilk tepki geldi.

"ZATEN SİGARADAN NEFRET EDİYORUM"
 
Cengiz Semircioğlu, Zehra'nın o fotoğraflarını gören Hülya Avşar'ın ilk tepkisini şöyle anlattı: "Dün sabah programının çekimi vardı… Ekibi gazeteleri saklıyordu Hülya Avşar'dan, yayın öncesi morali bozulmasın diye…Ama hemen öğrendi tabii, Zehra'nın gazetelerde yer alan haberlerini… Ben de bunu sordum Hülya Avşar'a. Hülya Avşar 'Zaten sigaradan nefret ediyorum, bir de benim kızım içiyor, inanamıyorum! En sevmediğim, en üzüldüğüm konu bu' dedi."
Zehra Çilingiroğlu böyle görüntülenmişti;
 


Haberler
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner219

banner140

banner254

banner234

banner256

banner259

banner257

banner232

web tasarım