banner154
banner235

Ferman Toprak'a Çıplak Fotoğrafla Şantaj

Ferman Toprak, uyur halde, çıplak fotoğraflarını çeken ve fotoğrafları basına sızdırmakla tehdit edip kendisinden 100 bin dolar isteyenTürkan K.'dan şikayetçi oldu.

Ferman Toprak'a Çıplak Fotoğrafla Şantaj
banner255

'Hayatı tesbih yapmışım' şarkısıyla büyük üne kavuşan Ferman Toprak'ın başı, sahne aldığı mekanda tanıştığı Türkan K. isimli kadınla dertte. Toprak, çıplak ve uyur vaziyette fotoğraflarını çekerek basına sızdırmakla tehdit ettiğini ve 100 bin dolar istediğini öne sürdüğü Türkan K.'dan şikayetçi oldu.

5 YIL HAPSİ İSTENİYOR

İddiayı reddeden Türkan K. hakkında 'sesli, yazılı veya görüntülü bir ileti ile hakaret ve şantaj' suçlamasıyla 5 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.

İTİRAF ETMİŞTİ

İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi'nde yargılanan Türkan K., önceki gün hakim karşısına çıktı. Suçlamaları reddeden sanık, kız kardeşi ile Ferman Toprak'ın işbirliği yaparak kendisini dolandırmak için plan yaptıklarını öne sürdü. Mahkeme, duruşmayı erteledi.

Ferman Toprak'la şarkı söylediği mekanda tanışarak sevgili olduklarını belirten Türkan K. soruşturma aşamasında, şarkıcının kendisinden ayrılarak başka bir kişiyle nişanlanması üzerine uygunsuz fotoğrafları çektiğini itiraf etmişti. Ferman Toprak'ın canını yakmak için böyle bir işe giriştiğini belirten Türkan K., pişman olduğunu söylemişti. (Kaynak: Habertürk)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner219

banner140

banner234

banner227

banner256

banner259

banner232

banner257