banner154
banner235

Dizi oyuncuları ormanda mahsur kaldı

Belgrad Ormanı'nda Mahsur Kalan 'İçerde' Ekibi Kurtarıldı

Dizi oyuncuları ormanda mahsur kaldı
banner255
İçerde dizisinin ekibi, çekim için gittikleri Belgrad Ormanı'nda yoğun kar yağışı nedeniyle mahsur kaldı. Bölgeye sevk edilen kurtarma ekiplerinin uzun uğraşları sonucu dizi ekibi kurtarıldı.

Günlerdir beklenen kar yağışı İstanbul'u fena vurdu. Beyaz esareti yaşayan şehirde araçlar yollarda kaldı, ulaşımda aksaklıklar yaşandı. Çekimler için Belgrad ormanına giden 'İçerde' ekibi de kardan nasibini aldı. Bölgeye itfaiye ve kurtarma ekipleri sevk edildi.

DİZİNİN COŞKUNU DUYURDU

Dizide Coşkun karakterine hayat veren Nebil Sayın, ekibin yaşadığı zorluğu facebook hesabından duyurdu. Nebil Sayın sayfasına "80 kişi, 20 araç, 8 saattir Belgrad Ormanı'nda mahsuruz. Oyuncu Ahmet Bilgin de Twitter üzerinden 'İçerde' ekibi için yardım istedi.

Kurtarma ekibi AKUT da resmi Twitter sayfasından mahsur kalan ekip ile irtibat halinde olduklarını duyurdu.


KURTULDULAR

Dizinin yapım şirketi yaptığı yazılı açıklama ile ekibinin kurtulduğunu duyurdu. Yapılan açıklamada, "Ağır hava muhalefeti nedeniyle ekibimizin yaşadığı ulaşım problemi Belediye, Jandarma ve Valiliğin yardımlarıyla çözüme ulaşmıştır. İlgilenen herkese teşekkür ederiz" ifadelerine yer verildi. Kaynak: Haberler

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner219

banner140

banner234

banner227

banner256

banner259

banner232

banner257