banner154
banner235

Canlı yayında istifa eden Erhan Çelik'ten Gülben Ergen'e gönderme

Erhan Çelik'in canlı yayında yaptığı veda konuşmasında söylediği "İyi insanlarla kalın inşallah" sözleri, "Gülben Ergen'e gönderme mi yaptı" sorusunu akıllara getirdi.

Canlı yayında istifa eden Erhan Çelik'ten Gülben Ergen'e gönderme
banner255
Erhan Çelik, canlı yayında yaptığı veda konuşmasıyla TRT'den istifa etti. Konuşmanın sonunda Çelik'in "İyi insanlarla kalın inşallah" temennisi, istifanın perde arkasında yer alan Gülben Ergen'e gönderme olarak algılandı.

KAVGAYA DAHİL OLDU

Geçtiğimiz haftalarda Yeşim Salkım, Gülben Ergen'in Erhan Çelik'i İzmirli iş adamı Tolga Duğles'le aldattığını ve iki ismin bu nedenle boşandığını iddia etmişti. Çelik, Yeşim Salkım'ın iddialarının ardından "Gerçeklerin bir gün ortaya çıkmak gibi kötü bir huyu vardır." şeklinde bir açıklama yapmış ve kavgaya dahil olmuştu.

"İYİ İNSANLARLA KALIN"

Son yaptığı açıklamanın ardından eski eşi Gülben Ergen'in hedef tahtasına oturan Erhan Çelik, yaşanlardan TRT'nin imajının zarar görmemsi için görevinden istifa etti. Çelik'in istifa konuşmasında "İyi insanlarla kalın sözleri ise "Gülben Ergen'e gönderme mi yaptı" sorusunu akıllara getirdi.

Kaynak: Haberler
Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2017, 10:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner219

banner140

banner234

banner227

banner256

banner259

banner232

banner257