banner154
banner235

Beren Saat’in kıyafeti geceye damga vurdu

GQ Ödül Törenine Beren Saat'in Derin Dekolteli Kıyafeti Damga Vurdu

Beren Saat’in kıyafeti geceye damga vurdu
banner255
"GQ Türkiye Men of the Year" ödül töreni dün akşam gerçekleşti. Geceye Beren Saat'in derin dekolteli kıyafeti damga vurdu. Akıllara "Kenan Doğulu'nun eşi Saat'i kıskanmadığı sözleri" geldi.
 
GQ Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Zeynep Üner'in ev sahipliği yaptığı ödül törenine iş, sanat, moda ve eğlence dünyasından birçok seçkin davetli katıldı. Ünlü sunucu Tanem Sivar özel Kırmızı Halı röportajları gerçekleştirirken, ödül törenini, Simge Fıstıkoğlu ve Cem Yılmaz sundu. Ödül vermeye gelen Beren Saat'in kıyafeti geceye damga vurdu.
 
BEREN SAAT'İN KIYAFETİ GECEYE DAMGA VURDU
 
GQ Ödül Törenine Beren Saat'in Derin Dekolteli Kıyafeti Damga Vurdu

Türkiye'nin en güzel kadınlarından biri olan başarılı oyuncu Beren Saat, Ozan Açıktan'a Yılın Yönetmeni Ödülü'nü verdi. Saat'in giydiği derin dekolteli kıyafet, geceye damga vurdu. Akıllara bir süre önce röportaj veren Kenan Doğulu geldi. Doğulu, eşi Saat'i kıskanmadığını söylemişti. Saat'in bu cesur kıyafeti rahatça giymesi de bunu kanıtladı.
 
 
EN İYİ AKTÖR: KIVANÇ TATLITUĞ
 


"Cesur ve Güzel" dizisindeki performansıyla hayranlarını ekran başına toplayan yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, ödülünü usta oyuncu Yılmaz Erdoğan'ın elinden alırken En Sevilen TV Karakteri Ödülü'nü müzisyenliğiyle kitleleri; jüri üyesi olduğu TV programındaki performansıyla bütün Türkiye'yi etkileyen Gökhan Özoğuz'a ise geçtiğimiz yıl GQ Men Of The Year'da Yılın Adamı Ödülü'nün sahibi olan Cem Yılmaz takdim etti. Cem Yılmaz esprileriyle geceye katılanlara eğlenceli anlar yaşattı.
 
YILIN EN ÇOK KONUŞULAN İSMİ BARIŞ ARDUÇ OLDU
 
Yılın Konuşulan Adamı Ödülü'nün sahibi Barış Arduç, ödülünü mütevazi kişiliği, usta oyunculuğu, örnek aile yaşansıtısıyla kendine hayran bırakan Mehmet Aslantuğ'dan aldı. Geceye katılamadığı için çektiği bir videoyla törene katılanlara seslenen Yılın Uluslarası Starı Mert Alaş'ın ödülünü ise yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy teslim aldı.
 
 
EN BAŞARILI SPORCU GALATASARAY'IN YILDIZINA GİTTİ
 
En Başarılı Sporcu Wesley Sneijder, ödülünü Doğuş Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Aclan Acar'dan alırken Doğuş Yayın Grubu Spor Grup Başkanı Fuat Akdağ ise "Oyunda Kal" projesiyle büyük bir başarıya imza atan Darüşşafaka Doğuş adına İbrahim Kutluay, Yılın Sıra Dışı Başarısı Ödülü'nü teslim aldı.
 
YILIN YÖNETMENİ ÖDÜLÜNÜ BEREN SAAT VERDİ
 
Türkiye'nin en güzel kadınlarından biri olan başarılı oyuncu Beren Saat, Ozan Açıktan'a Yılın Yönetmeni Ödülü'nü verirken Ayhan Sicimoğlu nam-ı diğer "Hastasıyız", Yılın Yükselen Şefi Ödülü'nü genç şef Mustafa Otar'a verdi.
 
 
ÖDÜL TÖRENİNİN ARDINDAN ATHENA KONSER VERDİ
 
Yılın Stil Sahibi Erkeği Kaan Bergsen, ödülünü Vogue Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Seda Domaniç'ten teslim alırken hayata karşı azimli duruşuyla herkese ilham ve cesaret veren Caner Eler, Yılın İlhan Veren Adamı Ödülü'nü fotoğrafçı Koray Birand'tan aldı.
GQ Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Zeynep Üner, Yılın Sanat Ödülü'nü Türkiye'nin en değerli ressamlarından Taner Ceylan'a takdim ederken "Anne" dizisindeki rolüyle milyonları ekran başına kitleyen oyuncu Cansu Dere, Yılın Kadını Ödülü'nü Doğuş Yayın Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Erman Yerdelen'den teslim aldı. Ödül töreninin ardından Athena, davetlilere canlı performans eşliğinde mini bir konser verirken After Party'de ise Can Hatipoğlu ve Erkan Yavaş, şarkılarıyla davetlileri eğlendirdi.
 
GQ TÜRKİYE "MEN OF THE YEAR 2016" CLEAR ANA SPONSORLUĞUNDA ÖDÜL ALAN VE ÖDÜL VEREN İSİMLER:
 
EN İYİ AKTÖR: KIVANÇ TATLITUĞ
 
EN BAŞARILI SPORCU: WESLEY SNEIJDER
 
YILIN ULUSLARARASI STARI: MERT ALAŞ
 
EN SEVİLEN TV KARAKTERİ: GÖKHAN ÖZOĞUZ
 
YILIN KONUŞULAN ADAMI: BARIŞ ARDUÇ
 
YILIN STİL SAHİBİ ERKEĞİ: KAAN BERGSEN
 
YILIN YÖNETMENİ: OZAN AÇIKTAN
 
YILIN SIRA DIŞI BAŞARISI: OYUNDA KAL PROJESİ, DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ / İBRAHİM KUTLUAY
 
YILIN İLHAM VEREN ADAMI: CANER ELER
 
YILIN YÜKSELEN ŞEFİ: MUSTAFA OTAR
 
YILIN SANAT ÖDÜLÜ: TANER CEYLAN
 
YILIN KADINI: CANSU DERE
Haberler
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner219

banner140

banner234

banner227

banner256

banner259

banner232

banner257