banner154
banner235

Aleyna Tilki'nin YouTube'dan 'Cevapsiz Çınlama' Şarkısı Kaldırıldı

Aleyna Tilki'nin yaklaşık 290 milyon kez izlenen "Cevapsız Çınlama" şarkısını YouTube'dan "telif hakkı" nedeniyle kaldırıldı. Çağatay Akman'dan sonra bir şok da Tilki yaşadı.

Aleyna Tilki'nin YouTube'dan 'Cevapsiz Çınlama' Şarkısı Kaldırıldı
banner255
Çağatay Akman'ın yaklaşık 240 milyon kez izlenen "Gece Gölgenin Rahatına Bak" adlı parçasının YouTube'den "telif hakkı" nedeniyle kaldırılmasının ardından bir şok da Aleyna Tilki yaşadı. Aleyna Tilki ile Emrah Karaduman'ın yaklaşık 290 milyon defa izlenen "Cevapsız Çınlama" adlı parçaları YouTube'dan "telif hakkı" nedeniyle kaldırıldı.

ALEYNA TİLKİ VE EMRAH KARADUMAN HABERİ YALANLADI
 
Konuya ilişkin sosyal medya hesaplarından açıklama yapan Tilki ve Karaduman, durumun bir yanlışlıktan kaynaklandığını belirtti. Karaduman yaptığı açıklamada, "Arkadaşlar Aleyna'nın telif attığı bir durum yok, beraber gülüyoruz,Youtube'un bir açığı olsa gerek, yarın ola hayrola" dedi.

"BEN NİYE KENDİME TELİF KOYAYIM"
 
 
Aleyna Tilki ise, "Ben niye kendime telif hakkı koyayım. Aleyna Tilki tarafından telif hakkı yemiş video. Kendi kendime telif atmayacağıma göre.. Sahte kimliğimle iznim olmadığını söylemişler" mesajını paylaştı.
Haberler
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner219

banner140

banner234

banner227

banner256

banner259

banner232

banner257