banner154

Kaymakamdan köyde halk toplantısı

Simav Kaymakamı Türker Çağatay Halim, Efir köyüne yapılan hizmetleri yerinde inceleyip vatandaşların ve muhtarın isteklerini dinledi.Kaymakam Halim’in ziyaretine; İlçe Jandarma Komutan Vekili Astsubay Başçavuş Özcan Demir, İlçe Özel İdare...

Kaymakamdan köyde halk toplantısı
banner255

Simav Kaymakamı Türker Çağatay Halim, Efir köyüne yapılan hizmetleri yerinde inceleyip vatandaşların ve muhtarın isteklerini dinledi.

Kaymakam Halim’in ziyaretine; İlçe Jandarma Komutan Vekili Astsubay Başçavuş Özcan Demir, İlçe Özel İdare Müdürü Recep Yalçın, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Müdürü Çetin Balamur da eşlik etti. Heyet üyeleri, “Halk Toplantısı” adı altında Köy Muhtarı Salim Koç ve vatandaşlarla bir araya geldi. Kaymakam Halim, yaptığı konuşmada “Vatandaşlarımızla yol kontrol ve aramaları, huzur ve güven uygulaması, uyuşturucu ile mücadele, metruk binaların yıkımı, trafik kuralları, yaya öncelikli trafik, taşımalı eğitim, büyükbaş ve küçükbaş hayvanların küpelenmesi, yeni kimlik kartlarıyla sıcak karışımlı asfalt yol yapımı konularında değerlendirme yaptık. Efirli vatandaşlarımızın istek, şikayet ve önerilerini dinledik. Yangında zarar gören köy camisinin yeniden yapılmasını planladık” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner306

banner219

banner232