banner154

Türk tasarımcıların seçkin parçaları buluşuyor

Türk Tasarımcıların Seçkin Parçaları Buluşuyor

Türk tasarımcıların seçkin parçaları buluşuyor

Dilek Hanif, Gamze Saraçoğlu, Tuba Ergin, SudiEtuz gibi ünlü tasarımcıların seçkin parçaları sınırlı stoklarla Designers’ Corner’da modaseverlerle buluşuyor.

Morhipo.com, modayı uygun fiyata yakalamak isteyenler için çok özel bir kampanya hayata geçiriyor. Yapılan duyuruya göre ünlü Türk tasarımcıların sınırlı stoklardaki seçkin parçaları, kısa bir süre için Morhipo.com Designers’ Corner’da moda tutkunlarını bekliyor olacak.

Dilek Hanif’in abiye elbiseleri, Gamze Saraçoğlu’nun defile parçaları, SudiEtuz’un modern ve feminen tasarımları, Ayşe Boyner imzası taşıyan Faraway’in modanın doğal yüzünü yansıtan parçaları, Anar Jewellery’nin çok özel aksesuar tasarımlarının yanı sıra DCEY, Zeynep Okmen, Nur Karaata, Tuba Ergin, Zeynep Erdoğan tasarımları da Designers’ Corner’da yer alıyor.

Morhipo.com Genel Müdürü Şule Kuban, “E-ticarette modanın öncüsü olarak Türk tasarımcıların bu özel koleksiyonlarını müşterilerimizle buluşturmak bizim DNA’mıza çok uygun. Müşterilerimiz, modayı ve trendleri yakından takip eden, tasarıma değer veren, yeniliklere duyarlı bir kitle. Bir yandan da online alışverişin konforuna ve kolaylığına çok değer veriyorlar. O yüzden bu buluşmaya ev sahipliği yapmak bizim için çok önemli. Türk tasarımcıların yeni kitlelerle buluşması açısından sektöre de katkısı büyük. Designers’ Corner açıldığı ilk günden beri müşterilerimizin yoğun ilgisiyle karşılandı. Hem satışlar hem de müşterilerimizden gelen olumlu yorumlar bizi motive ediyor. Designers’ Corner Morhipo.com’da yeni tasarımcılar ve güzel sürprizlerle yola devam edecek” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner357

banner254

banner333

banner232