banner154

Şehit Aileleri Derneğinden İl Milli Eğitim Müdürlüğüne ziyaret

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetim Derneği Şube Başkanı Yılmaz Üçkan, İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin...

Şehit Aileleri Derneğinden İl Milli Eğitim Müdürlüğüne ziyaret
banner255
banner335

banner342
Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetim Derneği Şube Başkanı Yılmaz Üçkan, İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci, "Gazi, vatan sevgisinin sembolüdür. Şehit ve Gazi, toprağı vatan; insanı ulus yapan değerlerdir. Milli bağımsızlığımızı, vatanın milleti ile bölünmez bütünlüğünü muhafaza etmek maksadıyla vatanımızın her karış toprağına kanlarını akıtan, Türk tarihine altın sayfalar yazdıran gazilerimizin, can veren şehitlerimizin hatıralarını yüceltmek, onlara minnet şükran duygularımızı ifade etmek milletimizin en büyük görevidir" ifadelerini kullandı.

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetim Derneği Şube Başkanı Yılmaz Üçkan da Ekinci’ye görevinde başarılar diledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner306

banner219

banner234

banner343

banner325

banner232