banner154

İnternete Bağlanamayınca GSM Şirketini Pompalı Tüfekle Bastı! 

Korku Dolu Anlar Kamerada

Osmaniye'de bir GSM operatöründen internet aboneliği başlatan genç, hizmetten memnun kalmayınca pompalı tüfekle telefon bayisini basıp dehşet saçtı.

Osmaniye'de bir GSM operatöründen internet aboneliği başlatan genç, hizmetten memnun kalmayınca pompalı tüfekle telefon bayisini basıp dehşet saçtı. Osmaniye'de bir GSM operatöründen internet hizmeti alan şahıs memnun kalmayınca pompalı tüfekle telefon bayisini bastı.

HİZMETTEN MEMNUN KALMAYINCA GSM BAYİSİNİ POMPALI TÜFEKLE BASTI

Alınan bilgiye göre, olay, Atatürk caddesi, eski belediye hizmet binası yakınlarında bulunan bir GSM abone merkezinde meydana geldi. İş yerine başvurup internet aboneliği başlatan M.K. hizmet almaya başladıktan 15 gün sonra internet bağlantısıyla ilgili sorunla karşılaştı.

ÇEVREDE KORKU VE PANİĞE YOL AÇTI

Aldığı hizmetle ilgili yaşadığı sıkıntılara çözüm üretilmediğini öne süren M.K. abone merkezini pompalı tüfekle bastı. Pompalı tüfekle içeri giren M.K'yi fark eden bir kadın müşteri iş yerinden kaçtı. İş yerindeki kadın çalışanları da dışarı çıkartan Murat K. abone merkezinin önünde havaya üç el ateş açtı. Çevrede korku ve paniğin yaşanmasına neden olan M.K. olay yerine gelen polis ekiplerinin ikna etmesiyle teslim oldu.

YORUM EKLE

banner306

banner219

banner232