banner154

ESO’dan başkanlara hayırlı olsun ziyareti

Eskişehir Sanayi Odası (ESO) Yönetim Kurulu üyeleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt ve Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’ı ziyaret etti.Ziyarete ESO Yönetim Kurulu Başkanı...

ESO’dan başkanlara hayırlı olsun ziyareti
banner255
banner335

Eskişehir Sanayi Odası (ESO) Yönetim Kurulu üyeleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt ve Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’ı ziyaret etti.

Ziyarete ESO Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Kesikbaş, Başkan Yardımcıları Sinan Özeçoğlu, Fatih Düş, Yönetim Kurulu Üyeleri Gürhan Albayrak, Güven Erdoğan, Evren Şahin ve ESO Üyesi Mehmet Çengelli katıldı.

Yapılan ziyaretler sonrası konuşan ESO Başkanı Kesikbaş, “31 Mart Yerel Seçimleri sonrası yeniden göreve seçilmelerinden dolayı belediye başkanlarımızı kutlayarak, yeni dönemde başarı temennilerimizi ilettik. Görüşmede projelerimizden bahsederek bu konuda her türlü işbirliğine ve diyaloğa açık olduğumuzu belirttik. Eskişehir hepimiz için çok değerli ve şehrimizi bir adım öteye taşıyacak girişimleri önemsediğimizi belirttik” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner306

banner219

banner334

banner336

banner234

banner343

banner325

banner326

banner337

banner338

banner232