banner154

Bilecik’te Hıdrellez coşkusu

Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin, merkeze bağlı Dereşemsettin, Okluca ve Gülümbe köylerinde gerçekleştirilen Hıdrellez Bayramı etkinliklerine katılarak, bayram coşkusunu halkla yaşadı.Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin, Belediye...

Bilecik’te Hıdrellez coşkusu
banner255
banner335

Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin, merkeze bağlı Dereşemsettin, Okluca ve Gülümbe köylerinde gerçekleştirilen Hıdrellez Bayramı etkinliklerine katılarak, bayram coşkusunu halkla yaşadı.

Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin, Belediye Başkan Yardımcıları Semih Tuzak, Ahmet Gürses ve belediye meclis üyelerinin de katıldığı etkinlikte Başkan Şahin, ayrıca köy esnafını ziyaret etti. Vatandaşların dinleyerek talep ve görüşlerini alan Başkan Şahin,"Baharın gelişini simgeleyen Hıdrellez Bayramını; Dereşemsettin, Okluca ve Gülümbe köyümüzdeki halkımızla birlikte kutladık. Hıdrellezin ülkemiz ile tüm dünyada barışı, sevgiyi ve güzellikleri beraberinde getirmesini diliyorum" dedi.

Vatandaşlar da ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, Belediye Başkanı Semih Şahin ve beraberindeki heyet üyelerine teşekkür etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner306

banner219

banner334

banner234

banner343

banner325

banner326

banner232