banner154

Koronavirüse yakalanan Çocuklar Duymasın'ın sevilen oyuncusu hastaneye kaldırıldı

Çocuklar Duymasın dizisinde canlandırdığı Sertaç karakteriyle tanınan oyuncu ve yazar Kalust Şalcıoğlu, koronavirüse yakalandı. Durumu ağırlaşan Şalcıoğlu'nun tedavisine hastanede devam ediliyor.

Koronavirüse yakalanan Çocuklar Duymasın'ın sevilen oyuncusu hastaneye kaldırıldı

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınıyla ilgili kötü haberler gelmeye devam ediyor. Son olarak yayınlandığı her dönem büyük bir ilgiyle izlenen Çocuklar Duymasın dizisinde rol alan 42 yaşındaki oyuncu ve yazar Kalust Şalcıoğlu Kovid-19'a yakalandığı ortaya çıktı.

OKSİJEN MASKELİ HALİNİ PAYLAŞTI
Önceki gün özel bir hastanede tedavi altına alınan Kalust Şalcıoğlu, virüsün akciğerlerine indiğini söyledi. Tedavisine devam edilen oyuncu Instagram hesabından oksijen maskesiyle fotoğrafını paylaşarak akciğerlerinin açılmaya çalıştığını söyledi.

Koronavirüse yakalanan oyuncu Kalust Şalcıoğlu hastaneye kaldırıldı

"İKİ GÜN ÖNCE KENDİMİ HASTANEYE ATTIM"

Koronavirüse yakalandığını öğrendiğinde sağlığıyla ilgili açıklama yapan Kalust Şalcıoğlu, "Evet, sonunda ben de kovid olmayı başardım. Biraz akciğerlerime de inmiş maalesef.Anadolu yakasındaki en büyük hastanelerden birisine iki gece önce apar topar kendimi atmıştım. Tedavi süreci çok başarılı tabi ki Allah kimseyi hastaneye düşürmesin" demişti.

Koronavirüse yakalanan oyuncu Kalust Şalcıoğlu hastaneye kaldırıldı

Son yıllarda oyuncu ve yazar kimliğiyle ön plana çıkan Kalust Şalcıoğlu'nun gerçek mesleği inşaat mühendisliği.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner366

banner357