banner154

Kocasını yatakta basıp kuma olan kadının itirafları şoke etti

Kocasını Yatakta Basıp Kuma Olan Kadının Anlattıkları Kan Dondurdu

Kocasını yatakta basıp kuma olan kadının itirafları şoke etti
banner255

Kanal D'nin sevilen gündüz kuşağı programı 4 Kadın Zamanı'nda eşinin sık sık kendisini aldattığını söyleyen Nilüfer Pehlivan isimli kadının kumasıyla tanışma hikayesi "Bu kadarına da pes" dedirtti.

Kanal D'de ekrana gelen 4 Kadın Zamanı programında akıllara durgunluk veren bir ihanet olayı gündeme geldi. Canlı yayına katılan ve eşinin sayısız kez onu aldattığını hatta bir seferinde eşini başka bir kadınla yatakta bastığını öne süren Nilüfer Pehlivan isimli kadın, kumasıyla tanışma hikayesini anlatınca stüdyodaki herkes dondu kaldı.

"DAĞDA BENİ ÇIRILÇIPLAK BIRAKTI"

Eşiyle 15 yaşındayken severek evlendiğini ama kocasının zamanla değiştiğini ve kendisine şiddet uygulamaya başladığını iddia eden Pehlivan, "Kocam bir gün beni Sipil dağına götürdü. Orada üzerimi çıkardı ve darp etti. Ardından beni o dağda çırılçıplak ölüme terk etti. Şu anda 17 yerimden darp edildiğime dair raporum var" dedi.

"KOCAN SANA SÜRPRİZ YAPACAK"

Eşinin sık sık kendisini aldattığını da belirten Nilüfer Pehlivan, kumasıyla tanışma hikayesini anlatınca stüdyodaki herkes dondu kaldı. Kocasının bazen evden gidip uzun süre gelmediğini söyleyen Pehlivan şu ifadeleri kullandı: "Eşim eve gelmediği zamanlar ben de ailesine derdimi anlatıyordum. Ailesi de 'kocan sana sürpriz yapacak. Ev alacak' diyerek beni oyalıyordu. Bir gün eşim evden gittikten 4 ay sonra gece 11 gibi kapıya geldi ve 'sana bir sürprizim var' diyerek beni dışarıya çağırdı. Arabaya bindik ve bir yere doğru gitmeye başladık.

"BEN DE İMAM NİKAHLI KARISIYIM"

Eşim o sırada alkol almak için yol kenarındaki bir marketin önünde durdu. O marketteyken arabada telefonu çalmaya başladı. Dürdane diye bir kadının aradığını gördüm. Telefonu açıp 'Efendim' dediğimde bana 'ben kimsin?' diye yanıt verdi. Karısı olduğumu söyleyince, 'ben de imam nikahlı karısıyım' dedi. O sırada kocam arabaya geldi. Telefonu açtığım için bana iki tokat vurdu ve kapıları kilitledi. Ben ağlayarak, 'beni o kadına götürme' diye yalvardım. Fakat beni dinlemedi. Çiftliğe gittiğimizde kadın yanımıza geldi. Ben de eşime, 'beni bu kadına mı değiştin?' diyerek ağlamaya devam ettim. Sonra kadın bana, 'yeni evine hoş geldin kumacım' dedi ve beni arabadan indirmeye çalıştı.

"SEN KADIN OLSAYDIN BU İMKANLAR SANA SUNULURDU"

Direndiğim zaman eşimle birlikte beni yaka paça eve attılar. Ardından kumam bana, 'sen kadın olsaydın bu imkanlar sana sunulurdu' dedi. Ben de ona yanıt verince tokat attı ve artık durumu kabul etmemi söyledi. Yapacak hiçbir şeyim kalmadığı için kuma olmayı kabul ettim ve 'beni eve bırakın. Yarın bana kahvaltıya gelin konuşalım' dedim.


"AHLAKSIZ TEKLİFTE BULUNDU"

İkisi de uyuşturucu madde almışlardı. Eşim bana 'daha karpuz keseceğiz. Nereye gidiyorsun?' dedi ve orada ahlaksız teklifte bulundu. O sırada evde üç çocuğun daha olduğunu gördüm. 'Çocuklar eşimden mi?' diye sorduğumda, kadının eski kocasından olduğunu öğrendim."

"TANIŞMAK İSTEDİ, BEN DE GÖTÜRDÜM"

Nilüfer Hanımın bu iddiaları karşısında canlı yayına bağlanan kocası Sabri Bey ise "Benim burada kimseye hikaye anlatacak durumum yok. Eşim kumasıyla tanışmak istedi ben de götürdüm tanıştırdım." diyerek kendisini savundu.

kaynak: haberler

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hayatı Bodur
Hayatı Bodur - 7 ay Önce

15 yaşında bu evliliğe vevet derken kaybetmiş o kadın. Ama Sabri şahsın yaptığı insaniyet sığmaz. Hele dağda çırıl çıplak bırakmak eylemi imam nikahlıyi da düşündürmelidir.

SIRADAKİ HABER

banner306

banner219

banner234

banner297

banner232