banner154

Hastalar ’seyyar sandık’ uygulamasından memnun kaldı

Kars’ın Sarıkamış ilçesinde Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri için oluşturulan "Seyyar Sandık" uygulamasıyla, görevli ekipler önceden başvurusu kabul edilen bir hastaya oy kullandırdı.Şehitler Mahallesi’nde yaşayan...

Hastalar ’seyyar sandık’ uygulamasından memnun kaldı
banner255
banner335

Kars’ın Sarıkamış ilçesinde Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri için oluşturulan "Seyyar Sandık" uygulamasıyla, görevli ekipler önceden başvurusu kabul edilen bir hastaya oy kullandırdı.

Şehitler Mahallesi’nde yaşayan ve kaza sonucu yürüyemeyen 6 çocuk babası 61 yaşındaki Alaattin Yolcu, "Seyyar Sandık" uygulamasıyla oy kulandı.

"Seyyar Sandık" görevlileri minibüsle Alaattin Yolcu’nun Şehitler Mahallesi’ndeki evine giderek burada oy kullanılması için gerekli düzeni kurduktan sonra oy verme işlemi gerçekleştirildi.

Yolcu, gazetecilere yaptığı açıklamada uygulamanın kendisi gibi olanlar için çok güzel olduğunu belirterek, "Allah razı olsun, Allah başımızdan eksik etmesin çok teşekkür ederim. Önceden çok zor oluyordu gidip gelemiyorduk arabayla da çok zorlanıyorduk. Şimdi çok iyi çok güzel emeği geçen herkese teşekkür ederim" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner306

banner219

banner234

banner343

banner325

banner232