banner154

Çalılığa götürdüğü erkeğin parasını alıp iç çamaşırına sakladı!

Çalılıklarda Cinsel İlişkiye Girmek İçin Kandırdığı Pazarcının Paralarını Çalıp İç Çamaşırına Sakladı

Çalılığa götürdüğü erkeğin parasını alıp iç çamaşırına sakladı!
banner255

Antalya'da, çalılıklarda cinsel ilişkiye girmek için anlaştığı pazarcının cebinden 1034 lira çalan otostopçu kadın ve arkadaşı polis tarafından yakalandı. Yapılan üst aramasında çalınan para kadının iç çamaşırından çıktı.

Antalya'da, para karşılığı cinsel ilişkiye girmek için anlaştığı A.E.'nin (44) cebinden 1034 lira alan R.G. (19) ve arkadaşı O.T. (20) polis tarafından yakalandı. Yapılan üst aramasında R.G.'nin çaldığı parayı iç çamaşırına sakladığı tespit edildi.

YOLDAN GEÇEN PAZARCIYI CİNSEL İLİŞKİ BAHANESİYLE KANDIRDI

Olay, dün akşam saatlerinde Kepez ilçesi Göksu mahallesinde meydana geldi. Madde bağımlısı olan ve otostopçuluk yapan R.G., iddialara göre birlikte olmak için pazarcılık yapan ve o sırada yoldan geçen A.E ile anlaştı. Müşterisi A.E ile birlikte yakındaki otluk ve çalılık alana giden R.G, müşterisinin soyunduğu sırada 'birileri geliyor' diye kaçmaya başladı. R.G'nin kaçmasının ardından pantolonunu giyen A.E, cebindeki 1034 liranın olmadığını görünce yakında devriye görevi yapan polis ekiplerine şikayette bulundu.

İÇ ÇAMAŞIRINA GİZLENMİŞ 1034 LİRA BULUNDU

İhbarın ardından harekete geçen polis, R.G ile kendisine yardım ettiği iddia edilen O.T.'yi yakaladı. R.G'nin üzerinde yapılan aramada iç çamaşırının içine gizlenmiş 1034 lira bulunurken, iki şüpheli gözaltına alındı.

PİŞMAN OLDUĞUNU SÖYLEYİP AĞLADI

Poliste sürekli gözyaşı döken ve pişman olduğunu söyleyen R.G., "Ne olur bizden şikayetçi olma. Paranı son kuruşuna kadar aldın bak" diye A.E.'ye yalvardı.

"SÖYLEYİŞ TARZI TATLI GELDİ, ŞEYTANA UYDUM"

Parasına kavuştuğu için mutlu olan A.E., "Kaldırımda giderken bir anda karşıma çıkıp, 'birlikte olmak ister misin' diye sordu. Söyleyiş tarzı çok tatlı geldi, şeytana uydum" dedi.

kaynak: haberler

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner306

banner219

banner234

banner297

banner232