banner154

Şahinbey’de hamleler 15 Temmuz için atıldı

Şahinbey'de Hamleler 15 Temmuz İçin Atıldı

Şahinbey’de hamleler 15 Temmuz için atıldı
banner255

Şahinbey Belediyesi tarafından 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri çerçevesinde Selçuklu Gençlik Merkezinde satranç turnuvası düzenledi.

15 Temmuz ruhunu yaşatmak için bir dizi etkinlikler düzenleyen Şahinbey Belediyesi bu etkinlikler çerçevesinde Selçuklu Gençlik Merkezinde 74 kursiyerin katıldığı satranç turnuvası düzenledi. Sosyal tesislerde eğitim gören 5, 6 ve 7. sınıf kursiyerlerinin katıldığı satranç etkinliği açık kategori ve eleme usulü yapıldı.

Organizasyonunu Şahinbey Belediyesi’nin satranç öğretmenleri gerçekleştirdi. Turnuvada Mimar Sinan Gençlik merkezi kursiyerlerinden Yusuf Emiroğlu birinci, Selçuklu Gençlik Merkezi kursiyerlerinden Yavuz İzzet ikinci, Özgecan Hanımlar Yüzme Havuzu, Spor ve Kültür Merkezi kursiyerlerinden Meral Şimşekli üçüncü olurken, Selçuklu Gençlik Merkezi öğrencilerinden Esranur Karakuş ise dördüncü oldu.

Dereceye giren ilk 4 sporcu madalya ile ödüllendirilirken, diğer yarışmacılara ise Şahinbey Belediyesi tarafından çeşitli hediyeler verildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner306

banner219

banner234

banner343

banner325

banner326

banner232