banner154

Çocuklar Halk Merkezleri’nde farklı kültürleri tanıyor

Gönüllü öğrenci organizasyonu AIESEC, Odunpazarı Belediyesi Gençlik Merkezleri iş birliği ve Odunpazarı Belediyesi Kültür Müdürlüğü’nün desteğiyle Eskişehir’de faaliyetlerine devam ediyor.‘Halk Merkezleri’nde Açılan Yaz Atölyelerinden...

Çocuklar Halk Merkezleri’nde farklı kültürleri tanıyor
banner255

Gönüllü öğrenci organizasyonu AIESEC, Odunpazarı Belediyesi Gençlik Merkezleri iş birliği ve Odunpazarı Belediyesi Kültür Müdürlüğü’nün desteğiyle Eskişehir’de faaliyetlerine devam ediyor.

‘Halk Merkezleri’nde Açılan Yaz Atölyelerinden Dünya’yı Tanıyalım Projesi’ kapsamında Odunpazarı Belediyesi’nin 8 Halk Merkezine giden 10 farklı ülkeden 32 öğrenci kendi ülkelerini, kültürlerini tanıtıyor. Haftanın 5 günü Emek, Vadişehir, Sezai Aksoy, Aydın Arat, Prof Dr Orhan Oğuz, Karapınar, Büyükdere ve Gökmeydan Halk Merkezi’nde giden Aisec öğrencileri, kendi ülkeleriyle ilgili tanıtımlar yapıyor. Her hafta farklı bir ülkenin kültürünün anlatıldığı Halk Merkezlerinde, öğrenciler kendi kültürlerini, dillerini, yemeklerini, oyunlarını, basitçe kendi dillerini İngilizce olarak bahsediyor. Bu sayede Halk Merkezleri’ndeki yaz atölyelerine katılan çocuklar hem İngilizcelerini geliştiriyor hem de 4 hafta boyunca 4 farklı ülkeyi tanıma imkanı buluyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner306

banner219

banner234

banner297

banner325

banner326

banner232