banner154

Resim Sergisi ve Kitap Kermesi düzenlendi

Ulalar Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği, öğrencileri ve öğretmenleri tarafından Erzincan Park AVM’de Resim sergisi ve Kitap Kermesi düzenlendi.Sergi ve Kitap Kermesinin açılışına Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun, İl Millî Eğitim Müdürü...

Resim Sergisi ve Kitap Kermesi düzenlendi
banner255

Ulalar Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği, öğrencileri ve öğretmenleri tarafından Erzincan Park AVM’de Resim sergisi ve Kitap Kermesi düzenlendi.

Sergi ve Kitap Kermesinin açılışına Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun, İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı, Şube Müdürleri ve çok sayıda kurum ve okul müdürü katıldı.

Sergi alanında öğrencilerin 1 yıl süresince hazırlamış oldukları eserler sergilendi. Aynı zamanda Okul Aile Birliği yönetimi ve okul yönetiminin çabasıyla daha önce Türkiye de okul bazlı örneği olmayan Kitap Kermesi de düzenlendi. Kitap Kermesinde Tarih, Dünya Klasikleri, Türk Klasikleri, Şiir, Çağdaş Türk edebiyatı, Kişisel Gelişim, Dini vb. birçok kategoride güncel ve çok talep edilen eserler yer aldı. Okul Müdürü Ercan Karayiğit Kermesten elde edilen gelirler ihtiyaç sahibi öğrencilere ve okul ihtiyaçlarına harcanacağını ifade etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner306

banner219

banner232