banner154

Köyünün dört bir yanında asfaltlama yapıldı

DÜZCE’NİN KAYNAŞLI İLÇESİNE BAĞLI YEŞİLTEPE KÖYÜNDE DÜZCE İL ÖZEL İDARESİ EKİPLERİ KÖYÜN DÖRT BİR YANINDA ASFALTLAMA ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİRDİ. KÖY MUHTARI İSE KÖYLÜLERE SESLENEREK KÖYE HİZMET ETMEYE DEVAM EDECEĞİNİ BELİRTTİ.

Köyünün dört bir yanında asfaltlama yapıldı

DÜZCE (İHA) – Düzce’nin Kaynaşlı ilçesine bağlı Yeşiltepe köyünde Düzce İl Özel İdaresi ekipleri köyün dört bir yanında asfaltlama çalışması gerçekleştirdi. Köy muhtarı ise köylülere seslenerek köye hizmet etmeye devam edeceğini belirtti.

Düzce İl Özel İdaresi ekipler köylerde çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyor. Düzce’nin Kaynaşlı ilçesinde bulunan Yeşiltepe köyünde de köyün en büyük sıkıntılarından birisi olan asfaltlama çalışmaları tamamlandı. Kış aylarında yağan kar yağışı sonrasında köy yollarının bozuk olması ve sürekli kapanmasının ardından köy muhtarı Enver Say’ın girişimleri ile asfaltlama çalışması gerçekleştirildi. Köy meydanından mezarlıklara kadar köyün dört bir yanında asfaltlama çalışması yapılmasının ardından muhtar Enver Say köylülere seslenerek hizmetlerinin devam edeceğini dile getirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner357

banner232