banner154

Çilimli’de işletmeler denetimden geçti

KORONA VİRÜS İLE MÜCADELE KAPSAMINDA DÜZCE’NİN ÇİLİMLİ İLÇESİNDE POLİS, JANDARMA VE ZABITA EKİPLERİ ORTAK İŞLETME DENETİMİNE ÇIKTI. DENETİMLERDE SORUN VE SIKINTI OLAN İŞYERLERİNE UYARILARDA BULUNULDU.

Çilimli’de işletmeler denetimden geçti

DÜZCE (İHA) – Korona virüs ile mücadele kapsamında Çilimli ilçesinde polis, jandarma ve zabıta ekipleri ortak işletme denetimine çıktı. Denetimlerde sorun ve sıkıntı olan işyerlerine uyarılarda bulunuldu.

Düzce Valiliği İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu Korona virüs ile mücadele kapsamında tedbirlere uymayan işletmelere ilk seferde uyarı, ikinci seferde ceza üçüncü seferde ise kapatma cezalarının verileceğini açıklamasının ardından işletmelere bilgilendirmeler başladı. Çilimli’de de polis, jandarma ve zabıta ekipleri işletmelerde denetleme çalışması gerçekleştirdi. İşletmelere alınan karar hakkında bilgiler verilirken, maske, mesafe ve temizlik kuralları da hatırlatıldı. Denetimlerde sorun ve sıkıntı olan işyerlerinde ise uyarıları verilirken bir sonraki denetimlerde de sorun olması durumunda cezai işlem uygulanacağı belirtildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner357

banner232