banner154

Diyarbakır’ın güvenli hizmet sertifikalı ilk AVM’si Forum Diyarbakır oldu

TÜRK STANDARTLARI ENSTİTÜSÜ (TSE) TARAFINDAN DİYARBAKIR FORUM AVM'YE GÜVENLİ HİZMET BELGESİ VERİLDİ. COVİD 19 KAPSAMINDA HİJYEN, ENFEKSİYON ÖNLEME VE KONTROL BELGELENDİRME PROGRAMI KAPSAMINDA İLK GÜVENLİ HİZMET SERTİFİKASINI FORUM DİYARBAKIR AVM ALDI.

Diyarbakır’ın güvenli hizmet sertifikalı ilk AVM’si Forum Diyarbakır oldu
banner347

Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından Diyarbakır Forum AVM’ye güvenli hizmet belgesi verildi. Covid 19 kapsamında hijyen, enfeksiyon önleme ve kontrol belgelendirme programı kapsamında ilk güvenli hizmet sertifikasını Forum Diyarbakır AVM aldı.

Forum Diyarbakır AVM tarafından yapılan açıklamada vatandaşların kendilerine olan güveninin tescillendiği belirtildi. Açıklamada, TSE tarafından yayımlanan ‘Covid - 19 hijyen, enfeksiyon önleme ve kontrol belgelendirme programı kapsamında tüm şartların yerine getirilerek, TSE Güvenli Hizmet Belgesi alındığı belirtilerek, "Alışveriş merkezimizde alınan tüm önlemlere gösterdiğiniz duyarlılık ve hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz. Sağlıklı ve güvenli alışverişler için sizleri alışveriş merkezimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız" ifadelerine yer verildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner357

banner232