banner154

Öğrenciler kuş besleme tahtası yaptılar

Sungurlu ilçesi Alembeyli İlkokulu-Ortaokulu öğrenci ve öğretmenleri, doğadaki kuşların daha rahat beslenebilmeleri için kuş besleme tahtası yaptılar.Tasarımı özgün olan çalışmanın malzemelerini temin eden okul idaresi, sınıf öğretmeni...

Öğrenciler kuş besleme tahtası yaptılar
banner255

banner342
Sungurlu ilçesi Alembeyli İlkokulu-Ortaokulu öğrenci ve öğretmenleri, doğadaki kuşların daha rahat beslenebilmeleri için kuş besleme tahtası yaptılar.

Tasarımı özgün olan çalışmanın malzemelerini temin eden okul idaresi, sınıf öğretmeni Alp Eren Yarış’ın da yardımı ile çalışmayı tamamladılar.

Okul Müdürü Fatih Saltabaş, “Doğa ve çevre bilincinin aşılanması için tüm canlıların düşünülmesi gerekir. Bu etkinlik ile hayvan dostu çalışmalara bir yenisini daha ekledik. Yakın zamanda bahçemizin farklı noktalarına da bu tür çalışmalar oluşturacağız. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü sahipliğinde yürütülen "Sorumluluklarımla Büyüyorum" Projesi ile de ilişkili olan çalışmamız umarım amacına ulaşır. Bizden başka canlıları da düşünerek hazırlanan proje sonunda öğrencilerimizin yüzlerindeki mutluluk, gönüllerindeki sevgi, gözlerindeki ışıltı görülmeye değerdi. Etkinliğe emek veren öğretmen arkadaşlarıma ve sevgili öğrencilerimize tekrar içtenlikle teşekkür ederim.” şeklinde konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner306

banner219

banner334

banner336

banner234

banner343

banner325

banner326

banner232