banner154

Böyle belediye başkanı mı olur.? – Neşet Tarhan

Yerel seçim çalışmaları başladı.. 

Seçime sayılı günler kalınca belden aşağı vurmalar da arttıkça arttı.. Son günlerde Esra Erol’a katılarak işsiz olduğunu söyleyen bir gence ‘Gelsin yardımcı oluruz’ demesiyle rakiplerinin topa tuttuğu Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan’ın bugün birkaç fotoğrafı geldi haber merkezimize..

Fotoğraflara bakınca kendi kendime ‘Böyle belediye başkanı mı olur.?’ dedim..

Alışmışız ya sıcak koltuklarından kalkmayanlara, vatandaşın iyi gününde, kötü gününde yanında olmayanlara.. Garip geldi fotoğraf bana.. Bir de yanında 20 koruma, 5 şoför, eşleri evde kendileri her gün etkinlikte olan başkanlara alışmışız ya.! 

‘Kapımız sonuna kadar açık’ diyerek kapısını çalan vatandaşların en ufak sorununu çözmeyenlere.. ‘Ben olmazsam parti silinir gider’ zihniyetinde olanlara alışmışız ya.. 

Eşiyle birlikte çat kapı çaldığı kapıda oturup sıkma börek açan belediye başkanı mı olur.? Yer sofrasına oturan..

Alışık değiliz ya, görüntü garip geliyor.

Ama Neşet Tarhan göreve geldiği ilk günden bu yana hiçbir zaman bu çizgisinden ödün vermedi.. Bundan dolayıdır ki partili partisiz Mezitliler’in gönlünde taht kurdu.. Sevgilerini, saygılarını kazandı..

Bir işe almadığı partililere yaranamadı, bir her dediklerine ‘tamam’ demediği örgüte yaranamadı.! Kısacası siyaset yapmadı, başkanlık yaptı.. İyi de yaptı.. 

CHP Mezitli’de güçlü; güçlü olunca da taliplisi çok oluyor.. Bundan dolayıdır ki Neşet Tarhan’ı yıpratma siyaseti de fazlasıyla görülüyor.. Demokratik bir yarış olarak sayın Tarhan’ın karşısında rakip olan aday adaylarına diyecek hiçbir söz yok, fakat yıllardır Tarhan üzerinden siyaset güden ve bunu son günlerde eleştirisel olarak parti disiplininden uzaklaşıp içki masalarında vatan kurtarma edasıyla yapanlara sözüm..

Sizden belediye başkanı olmaz.. Belediye başkanlığına aday adaylığını açıklayarak meclis üyeliğine razısınız ya; meclis üyesi bile olmaz.! 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sultan yalçın
Sultan yalçın - 12 ay Önce

Başkanınız in yolu ve bahtı açık olsun.Değerli eşi Sembol Eren Tarhan bir can.yanındayız çok seviyoruz dualarımız sizlerle

Zeynep Kuzkaya
Zeynep Kuzkaya - 12 ay Önce

oyumuz belli. Tabiii ki neşet Tarhan

Mukaddes Ersoy
Mukaddes Ersoy - 12 ay Önce

Sn Neşhet başkanım tam olarak halkın yanında koltuğunda oturmasını sevmez zira her an halkın arasındadır başkanıma dil uzatanın dili kopsun

Yeter tanrıkulu
Yeter tanrıkulu - 12 ay Önce

Toroslarda oturuyorum ama .mezitli belediye başkanımızın organizasyonlarını ve halkla birlikte olmasını takipteyim kendisini taktir ediyorum.keşke hepsi bukadar içten ve ilgili olsa.

.saygilar diliyorum..sayın.Neşet Tarhan başkana..

Bekir Yalçınkaya
Bekir Yalçınkaya - 12 ay Önce

Beş yıldan beri Mezitlide oturuyorum Neşat Tarhan’ın Çalışmalarını beğeniyorum. Kültüre hizmet veriyor, alt yapı yatırımlarına hizmet veriyor. Belediye borçlu değil. Kendi yağı ile kavruluyor. Halkın faydalanacağı yerlerde belediye görevlileri çalışıyor. İsterse oraları kiraya verir halkın gidemeyeceği yer olabilirdi. Halkın okuyabileceği okuma salonları var. Okuma özğrlü değilseniz buyurun gelin kitap okuyun.

KADİR ALTAN
KADİR ALTAN - 12 ay Önce

Sayın Neşet Tarhan başkanımızdan çok memnunuz Allah ondan razı olsun Allah onu başımızda eksik etmesin inşAllah âmin

Sevin harmanyeri
Sevin harmanyeri - 12 ay Önce

Biz başkanımızdan memnunuz elinden geldiğince yardım ediyor yaptıkları buraya sığmaz herhalde birde suriyelilerin sahildeki pisliklerini halledebilirse tekrar seçilmesini isteriz

Nazmiye dilgil
Nazmiye dilgil - 12 ay Önce

Kim ne derse desin Neşet Tarhan tam bir asilzadedir tertemiz bir geçmişi vardır


banner306

banner219

banner334

banner336

banner234

banner343

banner325

banner326

banner232