banner154

Hayatlarında ilk kez il dışına çıkan öğrencilerden teşekkür ziyareti

Aydın’ın İncirliova ilçesinde yaşayıp gerek ekonomik şartlar gerekse zorlu hayat koşulları nedeniyle hiç il dışına çıkmamış 200 öğrenci “Sağlıklı Yaşam İle El Ele” projesi kapsamında İstanbul’u gezdi. İncirliova Kaymakamlığı...

Hayatlarında ilk kez il dışına çıkan öğrencilerden teşekkür ziyareti
banner255

Aydın’ın İncirliova ilçesinde yaşayıp gerek ekonomik şartlar gerekse zorlu hayat koşulları nedeniyle hiç il dışına çıkmamış 200 öğrenci “Sağlıklı Yaşam İle El Ele” projesi kapsamında İstanbul’u gezdi. İncirliova Kaymakamlığı ile Bağımlılıkla Etkin Mücadele ve Sağlıklı Yaşam Derneği (BEMSAYDER) öncülüğünde İstanbul’u gezip gören öğrenciler Vali Yavuz Selim Köşger ve İncirliova Kaymakamı Ediz Sürücü’ye teşekkür ettiler.

Öğretmenleri ve proje yürütücüleri ile önce İncirliova Kaymakamı Ediz Sürücü’ye ardından Kaymakam Ediz Sürücü’nün de katılımı Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger’i makamında ziyaret eden öğrenciler dolu geçen İstanbul gezisine ilişkin anılarını Vali Yavuz Selim Köşger ile paylaştılar. Ortaokul öğrencisi olmalarına rağmen bugüne kadar doğup büyüdükleri yerden dışarıya hiç çıkmayan öğrenciler, farklı yerleri ve özellikle televizyonlarda gördükleri İstanbul’u gezip görmenin mutluluğunu Vali Yavuz Selim Köşger ile paylaşıp desteğinden dolayı Vali amcalarına teşekkür ettiler.

İncirliova’da “Bağımlılıkla Etkin Mücadele ve Sağlıklı Yaşam Derneği” öncülüğünde gerçekleştirilen proje kapsamında bugüne kadar hiç il dışına çıkmamış 200 öğrenci için İstanbul gezisi düzenlediklerini ve bu programın da çocukları çok memnun ettiğini belirten Kaymakam Ediz Sürücü, desteklerinden dolayı öğrenciler ve proje yürütücüleri adına Vali Yavuz Selim Köşger’e teşekkürlerini iletti. Bu gezi sayesinde ilk kez Aydın dışına çıkıp dünyanın gözdesi İstanbul’u gezip görme fırsatı yakalayan öğrenciler dolu dolu geçen iki günü Vali amcalarına anlatıp yardım ve desteklerinden dolayı çiçek sunarak teşekkür ettiler.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner306

banner219

banner232