banner154

Antalya’da trafikte sopalı kavga

ANTALYA’DA ELİ SOPALI BİR ÇİFTİN, ELİNDE SOPA BULUNAN BAŞKA BİR ERKEKLE TRAFİK IŞIKLARINDA KAVGA ETMESİ VATANDAŞLARIN CEP TELEFON KAMERASINA YANSIDI. GÖRÜNTÜLERDE, ÖFKELİ ÇİFTİN YOL KENARINDA DURAN BİSİKLETİ DE TAŞLAYIP, YERE ATARAK ZARAR VERDİĞİ GÖRÜLDÜ.

Antalya’da trafikte sopalı kavga

Antalya’da eli sopalı bir çiftin, elinde sopa bulunan başka bir erkekle trafik ışıklarında kavga etmesi vatandaşların cep telefon kamerasına yansıdı. Görüntülerde, öfkeli çiftin yol kenarında duran bisikleti de taşlayıp, yere atarak zarar verdiği görüldü.

Olay, dün akşam saatlerinde Kültür Mahallesi’nde meydana geldi. Ellerindeki sopalarla dakikalarca birbirlerine vuran kişilerin kavgası, ışıkta bekleyen araç sürücülerinin kamerasına yansıdı. Sosyal medyada paylaşılan kavga görüntülerinde, bir kadın ve bir erkeğin, elinde sopa bulunan başka bir erkeğe vurduğu görülüyor. Görüntülerde, eli sopalı çiftin yol kenarında duran bisikleti de taşlayıp, yere atarak zarar verdiği görüldü. O anları kayda alan bir kadın da, “Kimse gitmiyor. Biri de ‘bak başın yaralanmış’ demiyor. İnanmıyorum” diyerek tepki gösterdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner357

banner232