banner154

Yüreğir'den askere destek ziyareti

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, Zeytin Dalı Operasyonu'na katılan askerlere destek vermek amacıyla 500 Yüreğirli vatandaş, belediye meclis üyeleri ve mahalle muhtarları ile birlikte Hassa'da askeri birliği ziyaret etti. 

Yüreğir'den askere destek ziyareti
banner255

Cephede savaşan Mehmetçiklere cezerye, taşınabilir şarj cihazı hediye edildi. Yüreğirli vatandaşlar ise Adana'ya özgü ev yemekleri yapıp, teröristlerle kahramanca mücadele veren askerlere ikram ettiler. Başkan Çelikcan'ı uzun yıllar Yüreğir'de görev yapan Binbaşı Sadık Tatar karşıladı. Ziyarette tüm şehitler için Kur'an-ı Kerim okundu. 

Yüreğirli vatandaşlarla birlikte Mehmetçiklere ve polislere destek vermek amacıyla sınıra giden Başkan Çelikcan, "Mehmetçiklerimiz huzurumuz ve güvenimiz için mücadele ediyorlar. Bizler huzur içinde yaşamlarımızı sürdürüyorsak bunu güvenlik güçlerimize borçluyuz. Tüm Türkiye Mehmetçiklerimizin ve polisimizin yanındadır. Zeytin Dalı Operasyonu'nda ordumuza Adana'dan sevgi ve dua getirdik. Askerlerimize destek vermek amacıyla herkes buraya gelmek istiyor. Allah ordumuzu muzaffer eylesin. Ordumuz teröristleri bölgeden temizledikten oraları gerçek sahiplerine teslim edeceklerdir. Tüm Türkiye'nin kalbi Mehmetçiklerimiz için atıyor. Herkes buraya gelmek istiyor. Biz muhtarlarımız ve vatandaşlarımıza moral desteği vermek amacıyla buraya geldik. Biz bir ve bütünlüğümüzü sürdürdüğümüz sürece oynanan bütün oyunlar boşa çıkacaktır" şeklinde konuştu. 

Binbaşı Tatar teşekkür etti 

Jandarma Binbaşı Sadık Tatar ise Yüreğirli vatandaşlara uzun yıllar hizmet ettiğini ve buraya gelmelerinden dolayı çok mutlu olduklarını belirterek, "Yüreğir'de 5 yıl görev yaptım. Çok güzel anılarımız oldu. Mehmetçiğe moral vermek üzere buraya gelmelerinden dolayı çok mutlu oldum. Başta Yüreğir Belediye Başkanımız olmak üzere muhtarlarımıza, vatandaşlarımıza, sivil toplum örgütlerine, meclis üyelerimize ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Çok mutlu oldum" dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner306

banner219

banner234

banner297

banner256

banner232