banner154

Kaymakam Gürçam 103 mahalle muhtarıyla buluştu

Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam merkez ve kırsal mahalle muhtarları ile kamu kurum müdürlerinin de katılımı ile düzenlenen toplantıya katıldı. Kaymakam Şafak Gürçam’ın başkanlığında Kozan Ticaret Odası’nda gerçekleşen toplantıya...

Kaymakam Gürçam 103 mahalle muhtarıyla buluştu
banner255
banner335

Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam merkez ve kırsal mahalle muhtarları ile kamu kurum müdürlerinin de katılımı ile düzenlenen toplantıya katıldı.

Kaymakam Şafak Gürçam’ın başkanlığında Kozan Ticaret Odası’nda gerçekleşen toplantıya 88 kırsal 15 merkez olmak üzere toplam 103 mahallenin muhtarı katıldı. Toplantıda konuşan Kaymakam Gürçam, “31 Mart yerel seçimleri sonrasında mahalle muhtarlarımızın bir kısmı yeniden seçilirken, bir kısmı da yeni muhtar oldu. Hem onlarla tanışmak, hem de sorun ve şikayetlerini dinlemek için bu toplantıyı tertip ettik. Yeni seçilen muhalle muhtarlarımıza görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

Toplantıda kurum müdürleri, kendi kurumlarıyla ilgili olarak varsa duyuru veya sorunları muhtarlara anlattılar.

Toplantıda Kozan Belediyesi, Büyükşehir Belediyesi ve ASKİ sorumluluğunda olan yerlerdeki sorunların daha hızlı çözüme kavuşturulabilmesi için muhtarların muhatap bulabileceği bir sistemin oluşması için hemfikir olundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner306

banner219

banner334

banner234

banner343

banner325

banner326

banner232