banner154

Karne sevincine ortak oldu

Seyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, 2013-2014 eğitim-öğretim yılının sona ermesi nedeniyle Namık Kemal İlköğretim Okulu’nda öğrencilerin karne sevincine ortak oldu, öğrencilere tatil kitabı hediye etti.

Karne sevincine ortak oldu
Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, öğrencilere tatil döneminde bol bol dinlenme ve kitap okumalarının yanı sıra anne ve babalarını üzmemelerini tavsiye etti. 

Karnelerini alan ve başarılı olan öğrencileri tebrik eden Başkan Alemdar Öztürk, “2013-2014 Eğitim-Öğretim yılını tamamladınız. Sizlerin kaliteli bir eğitim almanız için öğretmenleriniz ve velileriniz ellerinden gelen her desteği veriyor. Bizim en önemli varlığımız sizlersiniz. Memleketimizin geleceğini inşallah sizler şekillendireceksiniz. Sizlerden beklentimiz eğitim hayatınız boyunca derslerinize iyi bir şekilde çalışarak başarılı olmanızdır. Tatilde bol bol dinlenmenizi ve kitap okumanızı bunun yanı sıra anne ve babalarınızı da üzmemenizi istiyorum. Hepinize iyi tatiller dilerim” dedi.

Karne heyecanına Ceyhan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Yaylacı, şube müdürleri, okul idarecileri, öğretmenler ve öğrenci velileri de katıldı.
Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2014, 13:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner219

banner232