banner154
banner235

Karataş ve Yumurtalık turizmine İtalyan desteği

İtalya'dan gelen bir heyet, Adana'nın Karataş ve Yumurtalık ilçelerinde, turizmin geliştirilmesi amacıyla incelemelerde bulundu.

Karataş ve Yumurtalık turizmine İtalyan desteği
banner255
Karataş ve Yumurtalık ilçeleri Turizmi Geliştirme Altyapı Hizmet Birliği öncülüğünde, İtalya'dan Pordenone Tekno Park Uluslararası Projeler Koordinatörü Diego Santaliana, Monfalcone Belediyesi Uluslararası Proje Koordinatörü Lucio Gregoretti, Çukurova Kalkınma Ajansı Uzmanı Levent Selekoğlu ve Adana Büyükşehir Belediyesi AB ve Dış İlişkiler Şube Müdür V. Sait Altıparmak, Karataş Belediye Başkanı ve Karataş Yumurtalık Turizmi Geliştirme Birliği Başkanı Boğaçhan Ünal’ı makamında ziyaret ederek Karataş ve Yumurtalık’ta turizmin geliştirilmesi yönünde yapılabilecek çalışmaları görüştüler.

Görüşmede, Karataş ve Yumurtalık ilçelerinde inanç turizminin geliştirilmesi, alternatif turizm seçeneklerinin değerlendirilmesi masaya yatırıldı. Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan Ünal, Karataş ve Yumurtalık ilçelerinin geleceğini turizm ile planladıklarını belirterek, bölge hakkında bilgilendirmelerde bulundu.
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner219

banner140

banner254

banner234

banner256

banner259

banner257

banner232

web tasarım