banner154

Karalar, Sorunları Dinledi

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, vatandaşların belediye ile ilgili her probleminde yanlarında olduklarını ve çekinmeden gece gündüz telefonla arayabileceklerini söyledi.

Karalar, Sorunları Dinledi
Başkan Karalar, Şakirpaşa ve Uçak mahallerine giderek incelemelerde bulundu. İlk olarak Şakirpaşa Mahallesi'nde bulunan kapalı semt pazarına giden Karalar, vatandaşlardan ve pazar esnafından yoğun ilgi gördü. Başkan Karalar'ın vatandaşları ziyaretine başkan yardımcıları Aydın Uslupehlivan ve Kadir Özdemir ile birlikte bazı müdürler de eşlik etti. 

Karalar'ın halkın arasında olmasından dolayı mutlu olduklarını belirten vatandaşlar her seçim dönemi adayları gördüklerini ancak başkan olduktan sonra göremediklerini söyledi.

Şakirpaşa Mahallesi'ndeki incelemelerinin ardından Uçak Mahallesi'ne geçen Başkan Karalar burada vatandaşlarla bir süre sohbet etti. Sorunları dinleyen Karalar, bu sorunların acil olanı hemen diğerlerini ise zamanla çözeceklerini söyledi. Karalar, "Biz seçim döneminde buraya geldik ve seçilirsek halktan kopmayacağımızı söylemiştik. Şimdi burada yanınızdayım. Ben sizlerin sorunlarını biliyorum ve bunları biran önce çözeceğiz. Gördüğünüz gibi buraya başkan yardımcılarımız Aydın Uslupehlivan ve Kadir Özdemir ile birlikte müdürlerimizi getirdik. Bizler sizlerin sorunlarını çözmek için göreve geldik. Bu anlamda sorunu olan, sıkıntısı olan, belediyecilik hizmetleri açısından ihtiyacı olan her vatandaş gece gündüz demeden bizlere telefon açabilir" ifadelerini kullandı.
Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2014, 17:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner306

banner219

banner232