banner154

Adanaspor’da yılın imzası

Adanaspor Kulübü Basketbol İdari Koordinatörü Ali Aykut Karabulut, Hatice Badil (Karabulut) ile dünya evine girdi.

Adanaspor’da yılın imzası

Adana Pamuk Müzikhol’de yapılan düğün töreninde turuncu beyazlılar genç çifti yalnız bırakmadı. Gelinin nikah şahidi Turbeyler Grubu Derneği Başkanı Refik Gül olurken, damadın şahidi ise Adanaspor Kulübü Başkanı Tevriz Dura oldu. Bir ömür boyu yaşlanmaya imza atan çiftler, taraftarların besteleri ile karşılaştılar. “Hoş geldin yenge” diye bağıran Turbeyler Taraftar Grubu, düğün boyunca Karabulut ve Badil Aileleri’nin yanında oldular.

Kulüp Başkanı Tevriz Dura, “Aykut ve Hatice çocuklarımıza bir ömür boyu mutluluklar diliyorum. Adana biliyor ki lakabım “Dede”dir. Artık bu ünvanımı gerçekleştirme zamanı geldi.” Derken, Refik Gül ise, “Gençlerimize beraber yaşamayı ve yaşlanmayı diliyorum. Turbeyler ve Adanaspor Ailemiz artık daha çok büyüdü”dedi.

Adana Milletvekilleri Mevlüt Karakaya, Seyfettin Yılmaz ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin telgrafları ile genç çift tebrik edilirken; Türkiye Basketbol Federasyonu Ligler Direktörlüğü, Adana Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası temsilcileri düğün töreninde hazır bulundu.

Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2015, 12:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner232