banner154
banner235

Adana’da 25 yıllık asfalt hasreti sona erdi

 Adana'da, 19 Mayıs, Dede Korkut ve Yunus Emre mahallelerini birbirine bağlayan merkez konumundaki Çukurova Caddesi'nde asfalt çalışması yapıldı.

Adana’da 25 yıllık asfalt hasreti sona erdi
banner255
Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından 19 Mayıs, Dede Korkut ve Yunus Emre mahallelerini birbirine bağlayan merkez konumundaki Çukurova Caddesi'nde asfalt çalışması yapıldı. Çalışmaları yerinde inceleyen Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'ye mahalle sakinleri 25 yıllık hasreti sonlandırdığını söyleyerek teşekkür ettiler. Bir süre önce 19 Mayıs, Dede Korkut ve Yunus Emre mahalleleri arasındaki bağlantıyı sağlayan merkez noktasındaki Çukurova Caddesi'nde başlatılan asfalt çalışmasını Başkan Sözlü, yerinde inceledi. Sözlü'nün asfaltlama çalışmasını incelediği sırada vatandaşlar, Çukurova Caddesi'nin 25 yıldır asfalta hasret olduğunu, her gelenin yama yaparak gittiğini söyledi.

Kentin güney mahallelerinin hizmet noktasında bugüne kadar hak ettiği payı alamadığını ancak Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ile birlikte 25 yıllık yol boyu asfalt hasretinin sonlandığını ifade eden mahalli sakinleri, "25 yıldır bu yol yapılmadı. Adanalı bu hizmetleri unutmayacaktır. Teşekkür ederiz" dediler. Başkan Sözlü de şehir merkezinde köklü hizmetler ve köklü problemler olduğunu, bu problemleri çözmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyleyerek, "Şehrimizde yaşayan her insan Cenab-ı Allah'ın bize emaneti. Her insanımız nerede olursa olsun bizim için kıymetli, birinci sınıf hemşeridir. Büyükşehir belediye başkanı olmaktan önce iyi insan olabilmek bizim için daha önemli" dedi.
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner219

banner140

banner234

banner227

banner256

banner259

banner232

banner257