banner154
banner235

Adana'da Valilik bürokratları nikahta buluştu

Adana Valiliği Nikah Salonu, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Remzi Özdoğan ile eşi Ayşe Özdoğan ve Milli Eğitim Müfettişi Ahmet Koşar ile öğretmen Melahat Koşan çiftlerinin oğulları ve kızlarının nikah mutluluğuna sahne oldu. 

Adana'da Valilik bürokratları nikahta buluştu
banner255
Özdoğan ve Koşar ailelerinin çocukları olan, Çukurova Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesinde Makine Mühendisi olarak görev Teknokent Mühendisi Nuri Cihan Özdoğan ile Diş Hekimi Elif Nur Koşar’ın nikahları, Adana Vali Yardımcısı Azmi Yeşil ve İl Milli Eğitim Müdürü Turan Akpınar’ın şahitliklerinde kıyıldı.

İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Cemal Okumuş tarafından kıyılan nikah törenine, Vali Yardımcısı Azmi Yeşil’in yanı sıra, İl Kültür ve Turizm Müdürü Sabri Tari, İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Kamil Eskimez, Gümrük ve Ticaret İl Müdürü Adnan Ekiz, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanı Ersan Yaşkeçeli, eski İl Milli Eğitim Şube Müdürü Sinan Özdoğan ve Adana Tüketici Sorunları Hakem Heyeti Raportörü Tuğba Kenarlı, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Müdürlüğü Şube Müdürleri Ece Çetin, Hatice Alamdaroğlu ve Ahmet Umut ile Valilik personeli katıldı.

Makine Mühendisi olan Damat Nuri Cihan Özdoğan, "Adana’yı benden dinle” kısa film yarışmasında dereceye giren filminden dolayı ödülünü, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim’in elinden almıştı. Damat Özdoğan ayrıca, İstanbul’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın himayelerinde gerçekleştirilen “Merhamet ve Adalet” konulu uluslararası yarışmada “Sırat” adlı filmi ile de ödül almış, Adana’nın tanıtımına katkı sağlamıştı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner219

banner140

banner234

banner227

banner256

banner259

banner232

banner257