banner154

Adana'da Genç Kızın, Çatıdan Gelen Çığlık Sesleri Polisi Alarma Geçirdi

Adana'da çatı katında bulunan derme çatma odadan gelen çığlık sesi polisi alarma geçirdi. Barakada tartışan 2 sevgilinin kavgası karakolda bitti.

Adana'da Genç Kızın, Çatıdan Gelen Çığlık Sesleri Polisi Alarma Geçirdi
banner255

Adana'da 2 sevgilinin evlerinin çatısındaki derme çatma odada kavga etmesi ve kızın çığlık atması, polis ekiplerini alarma geçirdi.

AĞLAYIP, SEVGİLİSİNE BAĞIRMAYA BAŞLADI

Seyhan ilçesine bağlı Gazipaşa Mahallesi'nde meydana gelen olayda iddiaya göre, 19 yaşındaki S. isimli genç kız, sevgilisi M.'nin (19) evine gidip çatı katında oturmaya başladı. Çift biraz vakit geçirdikten sonra henüz belirlenemeyen bir nedenle tartıştı.

Bunun üzerine S. ağlayıp, sevgilisine bağırmaya başladı. Çevrede oturan vatandaşlar da 'kadına şiddet olayı var' deyip polis ekiplerine durumu bildirdi.

POLİS; SENİ BURADA ZORLA MI TUTUYORLAR?

Olay yerine gelen polis ekipleri ise evin çatısına çıkıp çift ile görüştü. Bu sırada çatı katındaki derme çatma odaya giren ve yerde bulunan yatak ile kullanılmaz haldeki koltuğu gören polis, ağlayan genç kıza, 'Seni burada zorla mı tutuyorlar' diye sordu.

Genç kız ise, "Öyle bir şey yok. Sadece sevgiliyiz. Tartıştık" cevabını verdi.

O KIZ BURAYA GELMESİN DİYORUM

Bu sırada M.'nin ablası çatıya çıkıp kardeşine hakaret edip, "O kız buraya gelmesin diyorum hep, yine de getiriyorsun" diye tepki gösterdi.

Polis, daha sonra genç kızı ailesine teslim etmek, M.'yi de ifadesini almak üzere karakola götürdü.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner306

banner219

banner234

banner297

banner256

banner232