banner154

2 Genç Kızın Sokak Ortasında Ölümüne Kavga Ettiği Anlar Kameraya Yansıdı

2 genç kız, henüz bilinmeyen bir sebepten dolayı ölümüne kavga etti. Kavga sonucunda yaralanan öğrenci, hastanede tedavi olduktan sonra kendisini döven kız hakkında şikayetçi oldu.

Antalya'nın Manavgat ilçesinde ölümüne kavga eden B.Ş. ve H.Y. adlı 2 kızın videosu görenleri hayrete düşürdü. Darp sebebiyle yaralanan H.Y., hastanede tedavi olduktan sonra babasıyla beraber karakola giderek kendisini döven kız hakkında şikayetçi oldu.

KAFASINI DEFALARCA YERE VURDU

Manavgat'ta 1'i öğrenci 2 kızın ölümüne kavgası kameralara yansıdı. İddiaya göre, aynı mahallede komşu oldukları bildirilen B.Ş. ve H.Y., okullar bölgesinde Atatürk Kültür Merkezi otoparkında henüz bilinmeyen bir sebepten dolayı tartıştı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesinin ardından B.Ş. bir anda H.Y.'yi saçlarından tutup yere savururken, yanlarında bulunan diğer arkadaşlarının engellemesine rağmen onları da ittikten sonra yerde yatan H.Y.'nin saçlarından tutarak kafasını defalarca yere vurdu. Yaklaşık 1 dakika süren tekme tokat kavganın ardından H.Y. yerde kıvranırken B.Ş. hiçbir şey olmamış gibi olay yerinden uzaklaştı.

HASTANEYE KALDIRILDI

Olayın ardından H.Y.'nin ilk olarak Manavgat Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındığı, ardından da babasıyla birlikte polis karakoluna giderek şikayetçi olduğu bildirildi.

POLİS DE ŞİKAYETÇİ OLDU

Diğer taraftan, H.Y.'yi dövdüğü belirtilen B.Ş.'nin olay yerine gelen okul polisine küfür ve hakaretler yağdırdığı, okul polisinin de kendisinden şikayetçi olduğu bildirildi.

YORUM EKLE

banner306

banner219

banner234

banner297

banner232